1 jaar Insight-abonnement wordt nu bij bepaalde modellen geleverd Meer informatie sluiten

INSIGHT MANAGED-APPARATEN

Volledig geïntegreerde, in de cloud beheerbare apparaten, waarvoor geen extra hardware, software of servers zijn vereist om extern beheer mogelijk te maken.

ALLEEN AANSLUITEN EN AAN DE SLAG GAAN.
Insight Managed Smart Cloud Switches
  • Smart L2/L2+/Lite L3-netwerk en -beveiliging
  • PoE/PoE+ met keuze uit PoE-budgetten en modellen zonder ventilator
  • Gigabit Ethernet, Gigabit SFP en 10G SFP+-poorten
Meer informatie
switch-icon-newSMART MANAGED PRO-SWITCHES MET CLOUDBEHEER
  • Flexibele en kosteneffectieve oplossing voor data-, spraak- en video-geconvergeerde netwerken
  • Krachtige L2/L2+/Layer 3 Lite-functies met PoE-opties
  • Eenvoudig te beheren via webgebaseerde beheerinterface en NETGEAR Insight als optie
Meer informatie
GS108Tv3-half
Insight Managed draadloze access points
  • Krachtige 11AC WiFi
  • Verhoogde dekking en geoptimaliseerd voor meerdere gebruikers
  • Directe integratie (Cloud Ready)
Meer informatie
Insight Instant VPN-router
  • Instant VPN-installatie in één stap
  • Geïntegreerde firewall-mogelijkheden
  • 1 WAN-poort en 4 LAN-poorten voor connectiviteit
Meer informatie
ZAKELIJKE NETWERKOPSLAG
  • Hoge prestaties en betrouwbaarheid
  • Ingebouwde cloudportal voor het uploaden/downloaden van gegevens
  • 5 vormen van geïntegreerde gegevensbescherming
Meer informatie
Bekijk alle apparaten Filters wissen
image descriptionFilter Reset
GC108P-insight-devices
GC108P Insight Managed 8-poorts
Gigabit Ethernet Poe+ Smart Cloud
Switch met NETGEAR FlexPoE-voeding
GC108PP-insight-devices
GC108PP Insight Managed 8-poorts
Gigabit Ethernet High Power PoE+ Smart
Cloud-switch met NETGEAR FlexPoE-voeding
GC110 Insight Managed
8-poorts Gigabit Ethernet
Smart Cloud Desktop Switch
GC110P Insight Managed
8-poorts Gigabit Ethernet
Smart Cloud Desktop Switch
GC510P Insight managed 8-poorts
Gigabit Ethernet PoE+ Smart
Cloud Desktop/Rackmount Switch
GC510PP Insight Managed
8-poorts Gigabit Ethernet High-Power
PoE+ Smart Cloud
Desktop/Rackmount Switch
GC728X Insight managed 28-poorts
Gigabit Ethernet Smart Cloud
Switch met 10G SFP+ glasvezelpoorten
GC728XP Insight managed 28-poorts
Gigabit Ethernet Poe+ Smart Cloud
Switch met 10G SFP+ glasvezelpoorten
GC752X Insight managed 52-poorts
Gigabit Ethernet Poe+ Smart Cloud
Switch met 10G SFP+ glasvezelpoorten
GC752XP Insight managed 52-poorts
Gigabit Ethernet Poe+ Smart Cloud
Switch met 10G SFP+ glasvezelpoorten
GS108Tv3_Insight_Device
GS108Tv3 8-poorts Gigabit Ethernet
Smart Managed Pro-switch
met cloudbeheer
GS110TPv3_Insight_Device
GS110TPv3 8-poorts Gigabit PoE+ Ethernet
Smart Managed Pro-switch met
2 SFP-poorten en cloudbeheer
GS110TPP-Insight-Devices
GS110TPP 8-poorts Gigabit PoE+
Ethernet Smart Managed Pro switch met
2 koperen poorten en cloudbeheer
GS110TUP Insight Managed
10-Poorts Gigabit Ethernet Ultra60 Poe++
Smart Managed Pro Desktop Switch
GS710TUP Insight Managed
10-Poorts Gigabit Ethernet Ultra60 Poe++
Smart Managed Pro Rekmontageswitch
GS724TPv2-insight
GS724TPv2 24-poorts Gigabit PoE+
Smart Managed Pro-switch met
2 SFP-poorten en cloudbeheer
GS724TPP
GS724TPP 24-poorts Gigabit PoE+
Smart Managed Pro-switch met
2 SFP-poorten en cloudbeheer
GS728TPv2
GS728TPv2 24-poorts Gigabit PoE+
Smart Managed Pro-switch met
4 SFP-poorten en cloudbeheer
GS728TPPv2
GS728TPPv2 24-poorts Gigabit PoE+
Smart Managed Pro-switch met
4 SFP-poorten en cloudbeheer
GS752TPv2
GS752TPv2 48-poorts Gigabit PoE+
Smart Managed Pro-switch met
4 SFP-poorten en cloudbeheer
GS752TPP
GS752TPP 48-poorts Gigabit PoE+
Smart Managed Pro-switch met
4 SFP-poorten en cloudbeheer
BR500 Insight Instant VPN-router
BRK500-devices-shadow-transparent
BR500 Insight Instant VPN-router
- Set van 2
WAC505 Insight Managed
Smart Cloud draadloos access point
WAC510 Insight Managed
Smart Cloud draadloos access point
Devices-WAC540
WAC540 Insight Managed
Smart Cloud Tri-band 4x4 draadloos access point
WAC540B03-Insight-Devices
WAC540B03 Insight Managed
Smart Cloud Tri-band 4x4
Draadloze access point (3-Pack)
WAC564-left-insight
WAC564 Insight Managed
Multi-Mode access point
SRK60 Orbi Pro
Tri-band AC3000 WiFi-systeem
WBC502 Insight Instant
Wireless Airbridge
ReadyNAS 420-serie
ReadyNAS 520X-serie
ReadyNAS 620X-serie
ReadyNAS 2000-serie
ReadyNAS 3000-serie
ReadyNAS 4000-serie
No products found

INSIGHT APPARAATCOMPATIBILITEIT

NETGEAR® INSIGHT REGISTREREN DETECTEREN BEWAKEN BEHEREN INSTELLEN
Insight Managed-switches j j j j j
Insight Managed access points j j j j j
Insight Instant VPN-router j j j j j
Orbi Pro-routers en -satellieten j j j j j
Smart Pro-switches met beheer op afstand* j j j j j
ReadyNAS (uitgezonderd de 100-serie) j j j j
Smart Managed Plus Switches j j j
Smart Managed Pro Switches j j j
WAC 700-serie j j
WAC100-serie j
Volledig managed-switches j
ReadyNAS 100-serie j
Unmanaged switches j

*Volledig Insight-beheer op bepaalde Smart Pro-switches (details in de onderstaande PDF)


DETAILS DOWNLOADEN